[logo]
Aktualności i komunikaty
2015-04-30
Postepowanie uzupełniające

Szanowni Rodzice!

Informujemy, że obecnie trwa postepowanie uzupełniające na wolne miejsca.
Prowadzone ono jest poza systemem elektronicznym.

W przypadku chęci ubiegania się o przyjęcie dziecka na wolne miejsce prosimy o kontakt bezpośrednio z wybranym przedszkolem.
2015-04-20
Rejestracja Kandydatów zakończona
Szanowni Rodzice!
Informujemy, że z zgodnie z harmonogramem rejestracja kandydatów została zakończona.
Wyniki postepowania rekrutacyjnego zostaną ogłoszone dnia 20 kwietnia 2014 o godz. 12:00.
Będzie je można sprawdzić zarówno w systemie elektronicznej rekrutacji po zalogowaniu się, jak i na listach wywieszonych w przedszkolach.
2015-03-12
Wybór miejscowości zamieszkania
Informujemy, że aby poprawnie wskazać Miasto Tarnów jako miejscowość zamieszkania należy w formularzu rejestracyjnym wybrać kolejno:
Województwo: WOJ. MAŁOPOLSKIE
Powiat: Powiat m. Tarnów (ostatnia pozycja na liście wyboru)
Gmina: M. Tarnów
Miejscowość: Tarnów
2015-03-12
Rekrutacja do Przedszkoli rozpoczęta
Szanowni Państwo!
Witamy na stronach elektronicznego systemu wspierającego rekrutację do przedszkoli na terenie Miasta Tarnowa.
Wybór przedszkola zawsze jest trudną, odpowiedzialną i ważną decyzją. Warto zatem dokładnie zapoznać się z ofertą wszystkich przedszkoli i oddziałów przedszkolnych przy szkołach podstawowych na terenie Miasta Tarnowa, poznać opinie o najbliżej położonych przedszkolach, zobaczyć, jakie są tam warunki do rozwoju Waszych dzieci oraz jaka panuje atmosfera.
2015-03-12
Szanowni Rodzice!
Zachęcamy do zapoznania się z Przewodnikiem po systemie (dostepny jest w zakładce DO POBRANIA), w którym szczegółowo opisano poruszanie się w systemie elektronicznej rekrutacji.
Szczególnie ważne jest to, abyście Państwo zapoznali się z terminami oraz zasadami dotyczącymi postępowania rekrutacyjnego (w zakładce ZASADY I TERMINY).
Przed dokonaniem wyboru placówek i oddziałów prosimy o zapoznanie się ze szczegółową ofertą przedszkoli, w których będą funkcjonować oddziały przedszkolne (oferta dostepna jest w zakładce OFERTA EDUKACYJNA).
Aby sprawnie i bezproblemowo pracować w systemie, zalecamy korzystanie z aktualnych wersji przeglądarek: Internet Explorer – wersja co najmniej 9.0, Mozilla Firefox – wersja co najmniej 8.0, Google Chrome – wersja co najmniej 16.0
  Strona 1