[logo]
Aktualności i komunikaty
2015-04-03
Szanowni Rodzice!
Zachęcamy do zapoznania się z Przewodnikiem po systemie (dostepny jest w zakładce DO POBRANIA), w którym szczegółowo opisano poruszanie się w systemie elektronicznej rekrutacji.
Szczególnie ważne jest to, abyście Państwo zapoznali się z terminami oraz zasadami dotyczącymi postępowania rekrutacyjnego (w zakładce ZASADY I TERMINY).
Przed dokonaniem wyboru placówek i oddziałów prosimy o zapoznanie się ze szczegółową ofertą przedszkoli, w których będą funkcjonować oddziały przedszkolne (oferta dostepna jest w zakładce OFERTA EDUKACYJNA).
W zakładce STATYSTYKI przedstawiana jest informacja o ilości kandydatów zgłoszonych w poszczególnych placówkach i oddziałach (litera Z oznacza ilość kandydatów, którym zaakceptowano Formularz zgłoszenia - WNIOSEK, N – ilość kandydatów, którym jeszcze nie zaakceptowano Formularza zgłoszenia).

Jednocześnie przypominamy, że przy rekrutacji elektronicznej kolejność zgłoszeń NIE ma znaczenia!
Na zarejestrowanie dziecka i dostarczenie podpisanego Wniosku o przyjęcie dziecka jest czas do 27 kwietnia do godz. 15.00

Aby sprawnie i bezproblemowo pracować w systemie, zalecamy korzystanie z aktualnych wersji przeglądarek: Internet Explorer – wersja co najmniej 9.0, Mozilla Firefox – wersja co najmniej 8.0, Google Chrome – wersja co najmniej 16.0
  Strona 1